Oříšky pro Vás čerstvě upražíme a každý čtvrtek posíláme nebo rozvážíme přímo k Vám!

Láska naRUBY box

Vše co byste pro perfetkní večer potřebovali, jsme za Vás připravili do našeho BOXU láska naRUBY. Láhev RUBY spumante Rosé se skvěle páruje s naším praženým mixem "Ta pravá". Po slané svačince se můžete zakousnout do mandlových kousků, které jsou ručně vyráběné či ochutnat naší 100% lásku! Namažete si ji na palačinky nebo jen hříšně ochutnáte na lžičce? To vše Vám zpříjemní námi připravený playlist, který je pro Vás součástí balení. 

Skladem
890 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
Produkty
Novinka

100% Láska!

 

Láska je jako najít to perfektní spojení. Spřízněné chutě, které bez sebe nemůžou být. Přesně to je naše jemné oříškové máslo s RUBY čokoládou! 

Složení: 40% kešu, 40% arašídy, 14% RUBY čokoláda, 6% lyofylizované jahody plus špetka lásky.

Hmotnost: 200g

 

Ta Pravá!

 

Jak najít "TU PRAVOU"? Pražený ořechový mix, který prostě k sobě patří!

Složení: Kešu, pekanové ořechy, makadamové ořechy, piniové ořechy, blanšírované mandle, mandle se slupkou a ingredience "ta pravá".

Hmotnost: 150 g

 

Láska na první křupnutí!

 

Jaké je to se zase zamilovat? Je to nové, šťavnaté a plné chutí. Zakousněte se do našeho ručně vyráběného kouksu a zamilujte se na první křupnutí.

Složení: Blanšírované mandle, RUBY čokoláda, čokoláda s karamelem, sůl a tajné koření zamilovanosti.

Hmotnost: 100 g 

 

Amadio Spumante Rose Pinot Nero Extra Dry 0,75 l 11,5%

Intenzivně šumivé víno oplývá krásnou, jemně RUBY barvou. Ve vůni se elegantně mísí letní ovoce jako třešně, maliny a rybíz, s květinovými podtóny fialek a růží. Stejně jako vůně i chuť je příjemně letní a svěží, s kyselinkou v závěru. Výjimečné rosé, které pozvedne středozemní kuchyni a skvěle doplní výběrové salámy a kvalitní sýry.

 

S nákupem totoho boxu potvrzujete, že jste starší 18 let. Mladistvým alkohol neprodáváme!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: